00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Форма для хлопчиків

Знайдено 0 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 0 товарів

Упс нічого не знайдено...

Офіційно шкільна форма в Україні скасована. Президент підписав відповідний указ у червні 2019 року, а навчальні заклади затвердили нормативні положення, в яких регламентується зовнішній вигляд учнів і педагогічного колективу. На цій сторінці сайту інтернет-магазину Panama представлений одяг для хлопчиків шкільного віку, виконаний у діловому стилі. Кожну запропоновану модель ви можете замовити з доставленням у будь-який район Києва або регіон країни.

Шкільна форма для хлопчиків: що входить в базовий гардероб

Хоча єдиного стандарту немає, але є певні правила підбору одягу. Для хлопчиків допускаються такі відхилення від класичного ділового стилю:

  • використання вишиванки (повсякденна та святкова модель);
  • при необхідності піджак можна замінити на жилет;
  • носіння краватки або метелика не є обов'язковим і ці аксесуари використовуються за бажанням та в особливих випадках;
  • у холодну пору року можна одягати теплий трикотаж нейтральних кольорів – джемпера, светри, пуловери.

Певні вимоги до одягу дисциплінують, формують почуття стилю, створюють відповідний настрій. Часто батьки прагнуть купити необхідні варіанти на виріст. Але занадто вільний одяг створює дискомфорт, обмежує свободу рухів. Учню, що відчуває певні незручності, складно бути уважним і зосередженим на уроці. 

Неправильно підібраний гардероб або відсутність у ньому необхідної кількості моделей може знизити самооцінку дитини та сприяти утворенню певних комплексів. Шкільна форма для хлопчиків – це поєднання окремих елементів одягу, які утворюють базовий гардероб:

  • Нарядні сорочки (1-2 шт.). Контрастні кольори втомлюють очі, можуть викликати роздратування і навіть головний біль. Тому біла сорочка використовується у поєднанні з темним піджаком чи жилетом тільки в особливих випадках. Також рекомендується мати запасний варіант світло-блакитного або світло-сірого кольору.
  • Сорочки для щоденного використання (2-4 шт.). Колорит може бути різноманітним, але це переважно світлі відтінки (бажано зеленого чи фіолетового), а також допускається тонка смужка.
  • Трикотажні водолазки (2-3 шт.). Це м'які, еластичні моделі, які викликають приємні тактильні відчуття та в поєднанні з піджаком добре зігрівають.
  • Класичний костюм. У батьків є можливість вибору – окрема покупка піджака, жилета, брюк або готовий костюм. Але складність полягає в тому, що брюк необхідно 3 пари, а інших елементів – по 2 шт. кожного.

Ціна пропонованих моделей багато в чому залежить від їхнього сезонного призначення та складу тканини. Форма для хлопчиків, яка використовується протягом шкільного року повинна відповідати сезону та температурі у навчальних приміщеннях. На підставі відгуків батьків можна стверджувати, що потрібно 2 костюми. 

Костюм для порівняно теплої погоди виготовляється з комбінації бавовни, віскози, еластану, поліестеру. А коли настають холоди його необхідно замінити варіантом, який містить приблизно 45-60% вовни. Якщо кількість вовни не перевищує 30%, то така шкільна форма для хлопчиків призначена для міжсезоння. Не обов'язково, щоб піджак, брюки та жилет були частиною одного костюма. Їх можна комбінувати. У морозну погоду теплі класичні брюки доповнюються гольфом, джемпером або светром.